Kocaeli termonidamik servisi Hizmeti

20.01.2021
267

Kocaeli Termodinamik Servisi

Kocaeli termonidamik servisi bireysel ısınmaya yönelik büyük avantaj sağlamaktadır. İstediğiniz an bir dokunuş ile odanın sıcaklığını kendinize göre ayarlayabilmenizde sizi özgür kılar.

Sıcak su bakımından ise sizlere çok büyük avantaj sağlamaktadır.  Günü her saati içinde tek bir hareket ile sıcak suyunuza kavuşmanın mutluluğunu yaşatır. Yaz ve kış demeden her zaman sizin yanınızda. Sıcak su için ayrı cihazlara son. Şofben, termosifon v.b. ürünler kullanmanıza gerek kalmaz. Buda bütçenize ekstradan bir masraf açmaz.

Yakıt ve bütçenizin dostu olarak sizlerin bütçenize büyük ölçüde katkı sağlamış olacaktır. Kullandığınız kadar yakıt harcama imkânı sunmaktadır.

Sizler için çalışan Kocaeli Termodinamik servisi ne başka bilgilendirmeler için 0262 321 79 99 – 0532 063 51 41 numaralarından 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Doğalgazlı Kombileri Birbirinden Ayıran Özellikler

Doğalgazlı Kombiler teknik özellikleri ile aynı özelliğe sahiptirler. Son teknolojik gelişmeler içerisinde dijital kontrol panelli, full alev modülasyonu, yoğuşma teknolojisi, ön karışım teknolojisi (yanma havası ayarı yapabilmesi), arıza uyarı sistemi, dış hava sondası ve oda termostatı ile kullanı, aşırı soğuk havalarda donmaya karşı koruma sistemi, pompadaki sıkışmaları engel olma gibi ilave edilmiş teknik özellikler ile doğalgazlı kombileri birbirinden ayıran özelliklerdir.

Sizler için çalışan Kocaeli Termodinamik servisine başka bilgilendirmeler için 0262 321 79 99 – 0532 063 51 41 numaralarından 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Doğalgazlı Kombi Çeşitleri

Kombiler çalışma prensiplerine göre  bacalı kombi, baca fanlı kombi (yarı hermetik), hermetik kombi,  olmak üzere 3 e ayrılmaktadır.

Ateşleme sistemlerine göre ise 2 ye ayrılır. Bunlar pilot alevli ve elektronik ateşlemedir. Son yıllarda yoğuşmalı kombiler yeni bir doğalgaz kombi ürünü olarak ön plana çıkmaktadır.

Güvenlik

Kocaeli termodinamik servisi olarak bu konuda ki hassasiyetimizi belirtmek isteriz. Ürün satışlarından öncelikle sizlerin sağlığı ve güvenliği ön planda olup tüm güvenlik testlerden başarılı şekilde geçtiğini belirtmek isteriz.

Doğalgazlı kombilerde baca tepmesine ve çekmemesine, alev sönmesine, aşırı ısınmalara, kış aylarında donmaya ve gaz kaçağına karşı TSE standartlarının ön gördüğü tüm önlem ve tertibatlar göz önüne alınmıştır.

Doğalgazlı Kombide Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Öncelikle evinize göre nasıl bir kombi alacağınızın araştırmasını yapınız. Belirlediğiniz kombiyi ısıtma sistemleri ile ilgili teşhir ve satış yapan mağazaları inceleyip gezin. Teknik konularda bilgilendirme isteyin. Ürünlerde TSE damgası olup, olmadığını kontrol etmeyi unutmayın. Doğalgazlı kombilerde ilk tercihiniz maliyet olmamalıdır. Tüketim bedeli ve servis maliyetlerinin önemli olduğunu unutmayın

Bu durum hakkında daha detaylı bilgi için sizler için çalışan Kocaeli Termodinamik servisi  0262 321 79 99 – 0532 063 51 41 numaralarından 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Doğalgazlı Bacalı kombi ile Doğalgazlı hermetik kombi arasındaki fark

Doğalgazlı bacalı kombilerde fan sistemi bulunmadığından atık gaz, sıcaklığından dolayı yükselerek baca vasıtası  ile dışarı atılır. Bu nedende standarta uygun yapılmış bina bacasına bağlanmalıdır. Aksi takdirde bacan sızan zehirli gaz ortamdaki kişileri zehirler.

Doğalgazlı Hermetik Kombide fan sistemi mevcuttur. Atık gaz fanı ile borudan dış ortama cebri olarak atarken, dış borudaki yanma havasınıda yanma odasına çeker. Bu nedende bina bacasına ihtiyaç duymaz. Evinizin dış ortama açılabilen balkon v.b yerlere kolayca monte edilebilir. Ortamdaki havayı tüketmez ve baca çekiş problemi olmadığından dolayı ortamdaki havayı kirletmez.

Bu durum hakkında daha detaylı bilgi için sizler için çalışan Kocaeli Termodinamik servisi  0262 321 79 99 – 0532 063 51 41 numaralarından 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

 

Maliyet Yüksekliği

İlk kurulum sırasında cihaz maliyeti yüksek olabilir. Bu durum sizleri korkutmasın. Bu maliyetin sebebi düşük sıcaklıkta  bile çalışıyor olabilmesidir. Ancak daha az enerji  harcadıklarından yakıt maliyetiniz daha aza inmiş olacaktır. En ideal kullanımı, düşük sıcaklıkta çalışma zorunluğu olan (30-50 OC) yerlerde en çok tercih edilmesidir

Kurulum Kolaylığı

Ev veya iş yerinizde tesisat sisteminiz hazır ise çok vaktinizi almadan hızlı ve kolay monte edilebilir. Bunun için daha detaylı bilgi için sizler için çalışan Kocaeli Termodinamik servisi  0262 321 79 99 – 0532 063 51 41 numaralarından 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları (1)