Kocaeli Termodinamik Servisi

17.01.2021
280

Kocaeli Termodinamik Servisi

Kombi ve Şofbenlerinizde oluşabilecek tüm arıza çeşitlerine Kocaeli termodinamik servisi olarak bakılmaktadır.  Garantili veya garantisiz tamir, bakım-onarım ve parça değişimi yapılmaktadır.

Evinizde ve ya iş yerinizde eskisi gibi verim alamıyorsanız parça bazlı ya da artık kombinizin bakım vakti geldiğini göstermektedir.  Bazı durumlarda parça değişimi gerekmektedir. Bu durum hiç canınızı sıkmasın. En iyi çözüm olarak Atasoy Teknik tüm imkanları ile sizlerle birlikle evinizin ve suyunuzun sıcaklığını sizlere geri getirecektir.

Garantili ürünlerinizde hiçbir şekilde para talebi gerçekleşmez. Kocaeli termodinamik servisi olarak tüm ürünlerinize en ince detaya kadar raporlandırıp tarafınıza bilgi verilmektedir. Değişimi sağlanması gereken ürünler sizlere bildirilip, garanti kapsamı içerisinde ücretsiz değişimi sağlanır. Garanti kapsamına girecek ürünlerinizde garanti belgesi ve onayı olması gerekmektedir. Aksi durumda ürününüz garanti kapsam dışı olarak bakılacaktır. Bu durumla karşılaşmamanız için tüm belgelerinizi özenle muhafaza etmenizi öneririz.

Garantisiz ürünlerinizde Kocaeli Termodinamik servisi olarak kombi, şofben ve kazanlarınızda oluşabilecek her hangi bir arıza durumunda sizlere en düşük fiyat ve değişim imkânları sunmaktayız. Parça bazlı arızalarınızda sizlere minimum fiyatlar ve avantajlı seçenekler sunulur. Tamir görebilecek durumda olan ürününüz önce tamir raporu tutulup yapılabilecekler sizlere aktarılır. Kabul edildiği takdirde işlem en kısada süre içerisinde bitirilip eski haline geri getirilir. Bu süreç sonrası Atasoy Teknik adıyla size 1 yıl garanti sözü vermektedir. Bakım ve onarımlarda sizlerin minimum düzeyde fiyat ve maximum düzeyde hizmet alacağınızdan hiç kuşkunuz olmasın.

Kocaeli ili tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Hizmet süremiz 7/24 olarak hizmet vermektedir. Bu durum günün her saatinde her vakitte arayabileceğiniz anlamına gelmektedir. 0262 321 79 99 – 0532 063 51 41 numaralardan Kocaeli Termodinamik Servisi’ne ulaşabilirsiniz.  Güler yüzlü müşteri hizmet anlayışımız ve sektörde uzmanlaşmış kadromuz ile hep yanınızdayız.

 

Ziyaretçi Yorumları (1)