Kocaeli Termodinamik Servisi Kombi

27.01.2021
384
Kocaeli Termodinamik Servisi Kombi

Kocaeli Termodinamik Servisi Kombi

Kocaeli termodinamik servisi olarak kombilerin a’dan z ye tüm işleyiş ve aşamalarını sizlere çözümlü olarak sunmaya devam etmekteyiz. Termodinamik servis çözümlerinde neticelenmiş kombilerde daha sağlıklı çalışmaya devam etmesini ve en uygun enerji harcamasına katkıda bulunmaktayız.

Termodinamik Kombi, elektrikli ile çalışma prensibine uygun kombiler üretmeye ve son kullanıcıyı daha etkin olarak enerji maliyetinden kısmayı amaçlamaktadır. Elektrikli Kombiler tamamen elektrik ile çalışmaktadır. Ev veya iş yerlerinizde oluşan is oluşma problemini tamamen ortadan kaldırmaktadır. Bulunduğunuz ortama daima temiz enerji sağlamaktadır.

Termodinamik kombinin bu özelliğinde istediğiniz zamana göre programlayabilir, istediğiniz saatte istediğiniz sıcaklığa getirir. Bu sayede her zaman sizlere uygun ve sağlıklı bir ortam sağlar. Belirlediğiniz zaman aralıklarında kombinizi kapatıp açma özelliği ile içiniz rahat olacaktır.

Termodinamik kombiler ideal ölçüler ile dizaynı sayesinde her yere asılabilir, şık dizaynı ile evinize ve iş yerinize daha iyi görünüme kavuşturacaktır.

İleri teknoloji sayesinde termodinamik kombiler sınıfının en iyi tasarruflu cihazıdır. Elektronik ısı ayar termostatı sayesinde ortamı istenilen sıcaklıkta tutar. Plaka eşanijörü sayesinde dilediğiniz kadar sıcak su imkânı sunmaktadır.

Termodinamik Kombiler kolay kıllanımı ve bol yedek parça stokları ile her zaman en iyiye sizi kavuşturacaktır.

Kocaeli Termodinamik Servisi Tam Yoğuşmalı Kombi

Termodinamik Kombi içerisinde tam yoğuşmalı kombiler premiks sistemi ile yakıt ve havayı önceden karşılaştırarak tam yanma olayını gerçekleştirir. Yakıtın tamamen yakılması sayesinde üstün yoğuşma teknolojisi ile donatılmış termodinamik kombiler her zaman en iyi verimi ve en yüksek değere ulaşır. Bu değerler yakıt harcamanızı ve enerji tasarrufunuzu önceden belirlediğiniz için herşey kontrolünüz altında olacaktır.

Premiks tam yoğuşmalı kombilerde düşük alev boyu ve zararlı baca emisyonlarını en düşüğe kadar indirir. Termodinamik kombilerde çelik eşanjör ve üstün yoğuşma teknolojisi ile ,%109 yüksek verimlilik elde etmenizi sağlar. Birçok arızalarının kaynağı olan aşırı ısınma sorununu ortadan kaldırmak amacı ile aşırısı ısınma koruması her zaman devrede olacaktır. Bu sayede arıza oluşma olaylarını minimuma düşürür.

NTC kontrol sistemi ile eviniz ve işyerinizdeki sıcaklık değerlerini kontrol edebilme fırsatı elinizin altında olacaktır. Termodinamik kombilere özel Venturi sistemi hava ile gazı uygun oranda harmanlayıp, yüksek yanma verimi ve gaz tasarrufu sağlayabilirsiniz. 3 yollu vana ve pompa anti blokaj koruması her zaman devrede olacaktır. Sistemlere özel frekans kontrollü sirkülasyon pompaları ile enerji tasarrufları gerçekleştirebilirsiniz. Kombinizde oluşabilecek düşük ya da yüksek su basıncına karşı yapılmış emniyet ventilleri bunların önüne geçmektedir. Oluşabilecek herhangi bir arıza durumunda sizlere arıza lcd ekranı ile direk çözüme kavuşmaktasınız.

Düşük emisyon oranları ile çevre dostu olan Termodinamik Kombi sifon tıkanmalarına karşıda güvenlik sisteminden oluşmaktadır. Online baca sıcaklığı ölçüm ve yanma optimizasyonları ile sizlere en kolay kullanımını yaşatacaktır.

Kocaeli termodinamik servisi olarak bu imkanları sizlere sunmaktan mutluluk duymaktayız. Günün her saatinde  0262 321 79 99 – 0532 063 51 41 numaralardan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.