Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

ATASOY TEKNİK

Uzun süredir sektörde çekirdekten yetişmiş bir aile olarak varlığımızı sürdürmekteyiz.1995 yılında izmit ilçesinde hizmet vermeye başladık. Hizmet verdiğimiz sektörler doğalgaz sobaları, şohpen ve klima & kombi bakım ve montajlarıdır. Ayrıca petek temizliğimiz de mevcuttur.

Kocaeli içi tüm ilçelere verilen hizmetlerde öncelik olarak değerli müşterilerimizin bütçelerine uygun ve doğru tercih yapabilmelerini sağlamaktayız. Bu durum hem bütçe hem de sağlığınız açısından çok önem arz etmektedir. Müşteri ekonomisi politikası yürüttüğümüz bu alanda herkesin en kaliteli ve güvenilir hizmet almasını sağlamayı hedeflemekteyiz.

Alanlarında en iyi tecrübe ve teknik bilgiyle donatılmış bakım ve montaj ekiplerimiz sizler için göreve hazır. Ekiplerimiz çalışmalarına uygun ekipmanlarını son derece titizlikle seçer ve güvenliğinizin önde olduğu bilincindedir. Sizlere en iyi hizmeti vermek için seçilen ekipmanlar son teknoloji ile donatılmıştır.

Aile ve çalışma arkadaşlarınızın daha iyi ortam koşullarına sahip olmanızı engelleyecek durumlar karşısında 7/24 servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Neden Tercih Etmeliyim

ıllardır sektöre yön veren firma olarak aileniz ve çalışma arkadaşlarınızın en iyi koşullar içerisinde yaşamanızı sağlamaktayız.

Hangi günler hizmet veriyor?

7/24 hizmet vermektedir

Hangi günler hizmet veriyor?

7/24 hizmet vermektedir

Hizmet Alanları

Fujyiyama Doğalgaz Sobaları Bakım & Onarım
Termodinamik Kombi ve Şofben Bakım & Onarım
Petek Temizleme
Klima Bakım & Onarım
Kombi Bakım & Onarım