Fujiyama Doğalgaz Sobası Parça Değişimi

15.01.2021
294

Fujiyama Doğalgaz Sobası Parça Değişimi

Doğalgazlı sobalarda en önemli faktör ekonomik ve iyi kullanım koşullarıdır. Bunların hepsini barındıran Fujiyama Doğalgaz Sobası her eve girmesi gereken ürünlerin başını çekmektedir. Kocaeli yetkili servisi olarak bunları göz önünde bulunduran tüm müşterilerimize önceliklerimizden olan “aileniz ve iş arkadaşlarınızın hem sağlık hem de en iyi yaşam standtartlarına kavuşturma” politikamız ile sizlere uzun yıllardır destek vermekten gurur duyuyoruz.

Kocaeli Fujiyama Doğalgaz Servisi olarak ürününüzün garanti süresi içerisinde tüm parçalarınızın garanti kapsamında ücret ödemeden birebir değiştirmekteyiz. Bunlar Doğalgaz Sobası Baca Sensörü Değişimi, Fjiyama Doğalgaz Sobası Yanma ve Sönme Problemlerinizin çözüme kavuşturulması, Doğalgaz Sobası Ateşleme Sorunlarınızın giderilmesi, Doğalgaz Sobası Gaz Koku Sorunlarının giderilmesi, Doğalgaz Sobası Çakmak Değişimi gerçekleştirilmesi, Doğalgaz Sobası Pilot Grubu Değişiminin gerçekleştirilmesi ve Doğalgaz Sobası Cam Değişimi gibi süreçlerdir.

Kocaeli Fujiyama Servisi

Garantiye girecek parçalarda kasko olmayan ürünlerde müşteri hatalı kaynaklı ürünleriniz garamti süresi içerisinde alınmamaktadır. Bu faktör dışında parçalarınızın garanti belgesini kaybetmemeniz koşulu aranmaktadır. Fujiyama Doğalgaz Soba modelinize göre servis ağımız sizlere en kısa süre içerisinde tedarik edik edip, eskisinden daha yeni bir hale almasını sağlıyacaktır.

Garantili ürün parçaları Kocaeli Fujiyama Servisi olarak hiçbir şekilde para talep etmez. Tüm ücretler tamamen Fujiyama tarafından karşılanmaktadır. Kocaeli ili içerisinde tüm bölgelere hizmet vermekteyiz.

Garanti kapsam dışı kalmış ürünlerinizde üzülmenizi gerektirecek bir durum söz konusu değildir. Memnun kalmış olduğunuz ürünlerinize Atasoy Teknik Fujiyama Doğalgaz Sobası parçalarına birebir değişim ve ya tamir konusunda da desteklerimizi devam ettirmekteyiz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.